Придбання дешевих авіаквитків онлайн

ПриватБанк більше 10 років надає можливість купити квиток на літак у режимі онлайн. Покупка квитків через інтернет для подорожей Україною та на будь-які міжнародні напрямки стала ще простішою, зручною та вигідною.

Як купити авіаквитки в інтернет-банкінгу Приват24

На сайті можна не тільки купити авіаквитки на будь-який напрямок, але й забронювати рейси. На стадії бронювання доступне замовлення різних додаткових послуг. При відкритті меню вкладки «Пошук квитків» потрібно в графи вписати такі відомості:

Далі клієнту слід задати пошук авіаквитків, натиснувши на кнопку «Знайти» і діяти за таким алгоритмом:

Протягом 2-х годин з моменту оплати на пошту надішлють електронний квиток з правилами тарифу, а також квитанцію та акт виконаних робіт (для бухгалтерії). За 48 годин до вильоту часто надсилають пасажиру посадковий талон. Якщо клієнт не готовий чомусь прийняти рішення про купівлю квитків, то бронювання можна продовжити на новий термін. На сайті є функція «поділитися рейсом в 1 клік» - стане доступним маршрут та посилання на обраний конкретний різновид. При пошуках дешевих авіаквитків звертайте увагу на недорогі рейси з пересадками.

Як відстежити свій квиток та внести зміни

Будь-який момент клієнт може на сайті відкрити вкладку «Архів» і переглянути свій авіаквиток, а також зробити наступні операції з квитком:

Електронний квиток краще роздрукувати. Щоб купити авіаквитки дешеві, при виборі авіаперевізників зверніть увагу на авіакомпанії – лоукости.

Які додаткові послуги можна замовити

У нас доступне замовлення наступних дод. послуг:

Щоб під час подорожі уникнути фінансових втрат, є сенс оформити додаткову послугу: компенсація вартості рейсу.

Затримка рейсу на 2 години та більше – привід для отримання від страхової компанії 50% ціни квитка. При скасуванні рейсу, якщо ви придбали послугу КВ, вам відшкодують 100% вартості квитка. Послуга дійсна і щодо рейсів, оплачених через будь-які інші сервіси – турагентства, сайти авіакомпаній та ін. Оформити послугу можна у розділі: Літак-Страхування рейсу від затримки

Туристичний медичний поліс забезпечить вам захист 24/7 протягом усієї подорожі. У разі нещасного випадку раптової хвороби вам виплатять компенсацію витрат на лікування. На території всієї України діє медичний асистанс, де займуться організацією медичної допомоги в режимі 24/7.

Новий набір послуг в аеропорту – Highpass. Скористайтеся шансом та замовте Highpass онлайн, щоб без втрат часу отримати VipService, BusinessLounge, FastTrack. Оформити послуги можна у розділі: Літак-Послуги в аеропорту

У нас не тільки дешеві квитки на літак, але й найнадійніша безпечна оплата, підтримка клієнтів 24/7, широкий спектр послуг. Подорожуйте з комфортом та задоволенням!

Ще сайт bilet.pb.ua надає можливість придбати квитки на потяг та автобус.